Almanca A2 Eğitimi Sertifikası

Uzaktan Eğitim Sertifikalı Web, Tablet ve Cepten Erişim Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
500 ₺
750 ₺

Genel Almanca kursunun amacı, dört beceriye yönelik öğretimle (dinleme-anlama, okuma-anlama, yazma ve konuşma) adayın Almanca iletişim kurabilmesini sağlamaktır.
Yabancı dil öğrenmek istediğinizde en zoru hangi lisanı öğreneceğinize karar vermektir. Geleceğiniz hakkında karar verirken seçeceğiniz yabancı dil veya diller hayatınızda pek çok şans kapısını da size açacaktır.

Eğer mesleğinizde kullanmak istiyorsanız; Almanca tavsiye edeceğimiz yabancı dillerin başında gelmektedir. Çünkü Türkiye İstatistik Kurumu 2010 yılı verilerine göre Türkiye’nin ihracat yaptığı ülkelerin sıralamasında büyük bir farkla birinci sırada Almanya yer alır. İthalatta da Rusya’nın ardından ikinci sıradadır.

Bunun dışında Almanca Avrupa ülkelerinde en çok konuşulan anadildir. Bu ülkelerden bazıları:

Almanya, Avusturya, İsviçre, Lichtenstein, Lüxemburg, Doğu Belçika, Süd Tirol, Fransa’nın doğusu Elsas, ayrıca Afrika’da Nambia.

Yurt dışında eğitim almak istiyorsanız Almanya, Avusturya ve İsviçre üniversiteleri dünya sıralamalarında sayılı okullar arasındadır.

O ülkelerde okumasanız bile akademik anlamda Almanca konuşulan ülkelerdeki teknolojik, sosyal ve bilimsel yayınları takip ederek akademik kariyerinizde rakiplerinizin bir adım önüne geçme şansınız var.

MüfredatSüre : 40Ders Sayısı : 40

SertifikaOnline Özel Ders Seçeneği

İşlenen konulara yönelik dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratikleri, her seviyeye uygun interaktif (etkileşimli) videolar ve ortak canlı derslere ücretsiz katılım imkânı ile eğlenerek öğrenme şeklinde online İngilizce eğitimi almış olursun.
Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 Göz Medya | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Call Now ButtonHemen Ara!