Fransızca Eğitimi Sertifikası

,
Uzaktan Eğitim Sertifikalı Web, Tablet ve Cepten Erişim Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
500 ₺
750 ₺

Fransızca öğrenmek çok kolay olmamakla birlikte imkansız da değildir!

Sanat ve edebiyat denilince akla ilk gelen ülkelerden biri olan Fransa’nın ana dilini öğrenmek için birçok sebep olsa da, çoğu insanın Fransızca’yı ikinci dil olarak öğrenerek ufkunu genişletmesinin bazı spesifik sebepleri vardır:

En az iki dil bilmenin her anlamda avantajı olduğunu biliyorlardır.
Fransa’yı ya da Fransızca konuşan herhangi bir ülkeyi sık sık ziyaret ediyor ve bir sonraki seyahatlerinden önce bonjour ve merci kelimelerinden sıyrılıp Fransızca konuşma konusunda hırslanmış olabilirler.
Paris’te yer alan büyük bir moda evinde ya da herhangi bir Fransız şirketinde çalışmaya niyetlenmiş olabilirler.
Ağızlarının tadını bilen gurme insanlardır ve aşçılıklarını geliştirme hayali peşinde gurme tarifleri okumak için Fransızca’yı bilmeleri gerektiğine inanıyor olabilirler.
Saydığımız nedenlerle birlikte daha birçok sebepten dolayı gün geçtikte daha çok insan etrafından ya da bir dil öğrenme merkezinden online Fransızca dersleri arıyor.

Hal böyleyken okullarda da dil eğitime daha çok önem verilmesi gerekiyor ki bir temel oluşabilsin.

Fransızca konuşan herhangi biri size Fransızca öğrenmek için bol miktarda imkan olduğunu söyleyecektir.

Online Fransızca derslerinden tutun da dil becerilerinizi geliştirmek için boş zamanlarınızda kullanacağınız uygulamalara ve Fransız dili ile kültürünü tanıtmaya yönelik dil okullarına kadar çokça imkan var, tek yapmanız gerekense öğrenmek için içten bir isteğe sahip olmanız!

 

MüfredatSüre : 40Ders Sayısı : 40

SertifikaOnline Özel Ders Seçeneği

İşlenen konulara yönelik dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratikleri, her seviyeye uygun interaktif (etkileşimli) videolar ve ortak canlı derslere ücretsiz katılım imkânı ile eğlenerek öğrenme şeklinde online İngilizce eğitimi almış olursun.
Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 Göz Medya | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Call Now ButtonHemen Ara!