LGS Sınav İngilizcesi Eğitimi

Online eğitim Web, Tablet ve Cepten Erişim Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
2400 ₺
3250 ₺

Eski adı TEOG sınavı, yeni adı ise LGS sınavı olan 8.sınıf öğrencilerimizin katıldığı bu sınavda İngilizce alanında 10 soruda 10 net yapma garantisi veriyoruz!!Çıkacak tüm üniteler hakkında konu anlatımı, soru çözümü ve deneme sınavları yapılmaktadır. Bu kurs LGS’ye yönelik 1. dönem ve 2. dönem konularını kapsayan İngilizce kursudur. Kursumuz 10 üniteyi kapsamaktadır. Pandemi ile değişen yeni eğitim sistemine uygun LGS sınavına beraber hazırlanıyoruz, online dersler ile tüm sınav konularını bitirip soru ve deneme çözümlerine geçiyoruz. Grup derslerimiz ile öğrencilerimizi sınava hazırlıyoruz. En fazla 6 kişilik sınıflar eşliğinde eğitimlerimize başlıyoruz.

MüfredatSüre : 60Ders Sayısı : 60

SertifikaOnline Özel Ders Seçeneği

İşlenen konulara yönelik dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratikleri, her seviyeye uygun interaktif (etkileşimli) videolar ve ortak canlı derslere ücretsiz katılım imkânı ile eğlenerek öğrenme şeklinde online İngilizce eğitimi almış olursun.
Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 Göz Medya | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Call Now ButtonHemen Ara!