Speaking Club

,
Uzaktan Eğitim Sertifikalı Web, Tablet ve Cepten Erişim Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
1350 ₺

Speaking Club – Konuşma Kulübü
Tüm öğrencilerimizin dil öğrenme sürecinde dil bilgisi yanı sıra konuşmaları da düzenli gelişsin diye derslerin dışında  eğitmenler eşliğinde speaking  aktiviteleri gerçekleştirmekteyiz.

Öğrencilerimiz için oldukça önemli olan konuşma yetisi, dil eğitiminde en önemli basamak olarak görülmektedir. Bugün ülkemizde ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum’ görüşü büyük bir oranda dil eğitimi sürecini sadece dil bilgisi ile aldığından kaynaklanmaktadır. Dilkursunuz olarak bizler konuşma eğitimlerini fazlası ile değer veriyor ve bu değerimizin karşılık bulması için ders saatleri dışında hafta içi ve hafta sonuna özel  konuşma çalışmaları düzenliyoruz. Speaking Club çalışmamızda  eğitmenlerimiz öğrencilerimizin konuşma becerilerini sınayarak özellikle konuşma konusunda öz güvenlerini kazanmalarını  hedeflemektedir.

Tüm öğrencilerimiz kendi seviyelerinde konuşma gruplarına katılarak kendini rahat ve güvende hissederek konuşma becerilerini geliştirebilecekleri speaking club çalışmalarımız eğitiminiz boyunca sizleri beklemektedir.

MüfredatSüre : 40Ders Sayısı : 40

SertifikaOnline Özel Ders Seçeneği

İşlenen konulara yönelik dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratikleri, her seviyeye uygun interaktif (etkileşimli) videolar ve ortak canlı derslere ücretsiz katılım imkânı ile eğlenerek öğrenme şeklinde online İngilizce eğitimi almış olursun.
Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 Göz Medya | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Call Now ButtonHemen Ara!