test 1

Seçilen ders saatine göre fiyat belirlenir.
1 ₺
5 ₺

Genel amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenlere yönelik bireysel İngilizce öğretim kurslarıdır, çocuk gruplarına İngilize’yi ve diğer dilleri sevdirmeyi, hayatlarında kullanmalarını amaçlıyoruz. Bu kurslarla, günlük hayatta kullanılan İngilizceyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz veya mevcut İngilizce düzeyinizi daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Kids İngilizce eğitimi programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu eğitim uygulanır. Bu uygulamanın amacı; kullanıcılarımıza uluslararası standartlarda kabul gören bir eğitim sistemi sunmaktır.. Bu kursların amacı yalnızca yabancı dili öğretmek değil aynı zamanda aktif bir biçimde öğrenilen dilin kullanılmasını sağlamaktır. Dersler %80 speaking (konuşma), %20 grammer olarak işlenir. Çocuklara uygun materyaller kullanarak yaş grubuna göre ayrılan sınıflarımıza yerleştiriyoruz.

MüfredatSüre : -Ders Sayısı : -

Online Özel Ders Seçeneği

İşlenen konulara yönelik dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratikleri, her seviyeye uygun interaktif (etkileşimli) videolar ve ortak canlı derslere ücretsiz katılım imkânı ile eğlenerek öğrenme şeklinde online İngilizce eğitimi almış olursun.
Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 Göz Medya | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Call Now ButtonHemen Ara!