Yabancı dil nasıl kolay öğrenilir?

İngilizce öğrenmek, günümüz şartlarında neredeyse bir zorunluluk haline geldi. Peki hayatımıza bu kadar dahil olan bir dili kolayca öğrenebiliriz? İşte yöntemi…

İngilizce öğrenmek, günümüz şartlarında neredeyse bir zorunluluk haline geldi. Hayatımızın her alanına dahil olan ingilizceyi ”Nasıl öğrenirim?” sorusu ise herkesin aklında.

Dil öğrenmenin kolay olduğunu belirten Dilbilimci ve Yazar Emin Gulu, İngilizce öğrenmek ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bütün dillerin köklerini araştırarak ‘Pratik Evrensel Gramer’ metodunu geliştiren Dilbilimci ve Yazar Emin Gulu tam 25 dil biliyor. Bir dili öğrenmek için 2 bin kelime bilmek gerektiğinin ve okuyarak öğrenmek yerine duyarak öğrenmenin daha verimli olduğunun altını çizen Gulu, ilk dili öğrendiğiniz zaman ikinci, üçüncü dilleri öğrenmenin daha kolay olacağını belirtti.
Aynı zamanda doğal bir şekilde herhangi bir dili öğrenmek için dilin hakim olduğu coğrafyalarda 5-6 yıl kadar yaşamak ya da o dile maruz kalmak büyük önem taşıyor.

Online Özel Ders Seçeneği

İşlenen konulara yönelik dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratikleri, her seviyeye uygun interaktif (etkileşimli) videolar ve ortak canlı derslere ücretsiz katılım imkânı ile eğlenerek öğrenme şeklinde online İngilizce eğitimi almış olursun.
Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 Göz Medya | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Call Now ButtonHemen Ara!